*У гімназії вшанували День пам’яті та перемоги над нацизмом*

До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в нашій гімназії відбулися тематичні заходи, покликані зберегти історичну пам’ять, виховувати повагу до подвигу українського народу та усвідомлення цінності миру.
Для учнів були проведені години спілкування в онлайн та очному форматах на тему «День пам’яті та перемоги над нацизмом», під час яких говорили про трагічні сторінки історії, героїзм захисників та важливість єдності й людяності.
Відбулася акція «Вшанування пам’яті загиблих: квіти на знак вдячності». Учні та педагоги поклали квіти до пам’ятних місць, висловивши шану всім, хто боровся за свободу та мирне майбутнє.
У бібліотеці гімназії проведено тематичні уроки «Перемагає той, хто пам’ятає», які допомогли учням глибше усвідомити значення історичної пам’яті та роль кожного покоління у збереженні правди про війну.
*Пам’ятаємо. Вшановуємо. Перемагаємо.*







