Безпека на дорозі — це життя! Як пройшов Тиждень дорожнього руху в нашій гімназії

![]()
Поки за вікном вирує травневе сонце, а попереду на учнів чекають довгоочікувані літні канікули, у нашій гімназії пройшов надзвичайно важливий та активний Тиждень безпеки дорожнього руху!
Наша головна мета — не просто повторити правила, а зробити так, щоб кожен гімназист почувався впевнено та безпечно на вулицях рідного міста.
Для наймолодших учнів класні керівники провели захопливі інтерактивні ігри «Як поводитися біля дороги та на тротуарі», « «Безпечний рух — твій вірний друг». Малеча малювала безпечні маршрути від дому до гімназії та розгадувала дорожні ребуси.
Для середньої ланки були організовані години спілкування «Безпека руху велосипедиста» (6 – А клас), «Правила дорожнього руху: чи є повноправниими учасниками дорожнього руху самокат та електровелосипед?» (7 – Б клас), «Правила поведінки велосипедиста під час дорожнього руху. Перша допомога під час травмування велосипедиста на дорозі» (6 – Б клас). Учні розбирали реальні ситуації на дорогах, вчилися розрізняти складні дорожні знаки .
Важливе нагадування від наших здобувачів освіти! З настанням сутінків обов'язково одягайте *флікери* (світловідбивачі)! Маленький значок на рюкзаку чи куртці робить пішохода помітним для водія за 130 метрів, що рятує життя! *Безпека починається з кожного з нас!*





