Космос стає ближчим, коли за справу беруться наші гімназисти!
Дата: 02.06.2026 10:30
Кількість переглядів: 18

Учні нашої гімназії взяли участь у крутому Конкурсі малюнків на космічну тематику від ГО «Асоціація Ноосфера» ![]()
![]()
![]()
*Noosphere* — це крута громадська організація, яка драйвить STEM-освіту, науку та сучасні технології серед молоді в Україні. Вони допомагають дітям повірити, що космос і високі технології — це не фантастика, а реальне майбутнє!
Наші юні мисткині, учениці 5 – А класу Бондаренко Поліна та Шинкаренко Марія, увімкнули фантазію на максимум
На їхніх полотнах — далекі екзопланети, технологічні ракети та навіть космічні котики!
Дякуємо @Noosphere за круту можливість проявити себе! Тримаємо кулачки за наших талановитих учасників і бажаємо їм космічних перемог.








